Logo
EnglishArabicTurkishFrenchRussianSpanishChinese
DİL
FacebookTwitterLinkedInYou Tube
BİZİ TAKİP EDİN
News & Events
SHARPLEX HAKKINDA

Sharplex, verimli ve ekonomik olan proses filtrasyon cihazlari, yiyecek-içecek sektöründen gidaya, eczacilik, yemeklik yag, gübre, petrol, maden endüstrileri alanlarinda iz birakma kararliligiyla, Subat 1993'te kurulmustur. Sharplex, size proses filtrasyon cihazlarinin en genis ve en gelismis araligini sunar. Mevcut pilot tesisleri, Sharplex'in cihazlarini mükemmel olarak tasarlamasina imkan vermektedir.

 

Kurumsal Video
ÜRÜNLER

%7'ye kadar askida kati içerigi olan sivilarin filtrasyonu içindir. Filtre bezi kullanimi gerektirmez. Filtre keki pnömatik vibratör veya titresimli baglanti cubugu tarafindan otomatik olarak silkelenir. Kuru veya yas kekin atilmasi mümkündür. 120m2'ye kadar filtrasyon alani.

Daha fazlasini okuyun  

Sharplex Yatay Basinçli Plakali Filtre (kabuklu retraksiyon veya toplu retraksiyon), yatay basinç araci, filtre yapraklari, pnömatik vibratör düzenegi, alt yapi muhafazasi, kaporta ringi açilmasi / kapanmasi için hidrolik güç kaynagi ve kabuklu ya da toplu retraksiyon içermektedir.

Daha fazlasini okuyun  

Sharplex,her boyutta ve her türlü malzemeden düsey veya yatay basinçli Plakali filtreler için genis yelpazede Filtre Elemanlari üretmektedir. Filtre elemanlari, sartlara bagli olarak '5' katmanli veya '3' katmanli tasari, perçinli veya civatali olarak üretilmektedir.

Daha fazlasini okuyun  

Sharplex, sülfürik asit ve sülfonasyon fabrikalarinda Erimis Sülfür Filtrasyonu için çesitli filtreler tedarik etmistir. Normalde, 'KÜL', erimis sülfür kullanarak ilerdeki islemlerin daha duzgun olmasi için sülfürden çikarilmasi gereken bir yabanci maddedir.

Daha fazlasini okuyun  

Sharplex Çubuklu Filtresi, Es-Çapli borulardan yapilmis mum seklinde filtre elemanlarindan olusur. Her bir mum, polipropilen, Polyester, Naylon, PVDF ve PTFE filtre hortumu ile kaplanir. Bu mumlar, basinç kabinda dikey olarak düzenlenir. Mum sayisi, filtrenin filtrasyon alanina baglidir.

Daha fazlasini okuyun  

Sharplex Tek veya Çok Torbali Filtreler, temel olarak filtrasyon sonrasi için kullanilir. Sepetler, hizli açilan tipte dizilimler halinde takilmistir. Filtre torbalarinda, proses sartlarina bagli olarak, PP, PPS, Polyester Poliamid veya özel malzemeler kullanilir. Akis hizina bagli olarak, tek veya çok torba tedarik edilebilir.

Daha fazlasini okuyun  

Yüksek hizli ayristirma ve aritma. Sharplex Silindirik Santrifüj, yogunluk farkina sahip iki karismayan sivinin sürekli ayristirilmasi için yüksek hizli kati çanak tipi makinedir. Bu santrifüj, ayni zamanda, sivilardan az miktardaki yabanci maddeleri ayirmak üzere de kullanilir.

Daha fazlasini okuyun  

Sharplex Döner Firçali Filtre, temel olarak hat üzerindeki filtrelerdir ve tam otomatik biçimde çalistirilabilirler. Katilarin sivilardan kendini temizleyerek sürekli ayristirilmasi, Degistirilebilir filtre elemanlari, 5 mikrona kadar V-tel elemani kullanilabilir. Santrifüjlerdeki yükü azaltmak.

Daha fazlasini okuyun  

Boya, Vernik, Reçine, Baskı Mürekkepleri, Yapıştırıcılar ve her türlü kıvamlı sıvılar

Ham petrol filtrasyon için bitkisel yağ rafineri

Daha fazlasini okuyun  

Sharplex Yatay Plakali Kapali Filtre, Eczacilik, Kimyasal, Sofra Yagi, Yemek Endüstrileri için kullanilir. Skavenjir plakasi ile eksiksiz ürün kurtarma mümkündür. GMP & ZERO HOLD UP modelleri, 8" (0,2cm), 14" (0,36cm), 18" (0,46cm), 24" (0,61cm) & 33" (0,84cm) yelpazesinde mevcuttur.

Daha fazlasini okuyun  

Islak ve Kuru Elekleme için En Etkili Titresimli Elek, Sorunsuz kullanim, Körelen Elek Yoktur, Kendi kendini dengeleyen elek gerginligi ile uzun ömürlü, Titresimler Aktarilmaz, Basit & Ekonomik.

Daha fazlasini okuyun  

Proses Suyu Filtrasyon - nehir suyu / proses suyu askıya kirleri çıkarmak için.

Daha fazlasini okuyun  

KALITE / ISO
ÜRÜNLER
  • Düsey Basinçli Plakali Filtre
  • Yatay Basinçli Plakali Filtre
  • Filtre Elemanlari
  • Erimis Sülfür Filtresi
  • Puls Jet Çubuklu Filtre
  • Parlatma Filtreleri
  • Silindirik Santrifüj
  • Otomatik Temizlemeli Filtreler
  • Yatay Plakali Kapali Filtre
  • Dairesel Vibro Elekler
BİZİ TAKİP EDİN
FacebookTwitterLinkedIn
© Telif Hakki 2013 Sharplex.com
Web Tasarimi By Image Online Pvt. Ltd.